2015’in En İyi Teknolojik Ürünleri

Son yıllar teknolojinin hızı ile adeta büyüleyici bir boyuta ulaşmış durumda. Bugün teknolojik gelişmelere, genele yayılan teknolojik imkânlara baktığımızda henüz 5 sene öncesine göre bile ne kadar çok değişiklik olduğunu da görüyoruz. Bizim çocuklarımız ya da onların çocukları ise bugün belki de hayal edemediğimiz teknolojilere sahip olacaklar. 2015’in sonlarına gelmişken, yılın en dikkat çeken teknolojik ürünlerine göz atmaya ne dersiniz? 2015 bu anlamda oldukça önemli bir yıl oldu ve çok sayıda başarılı ürüne imza atıldı. Bu tip ürünlerin sadece bir kısmına yer verebildiğimiz listemize geçelim hemen.

  1. Samsung Gear VR

samsung gear vr

Galaxy Note 4 ile birlikte kullanmanın mümkün olduğu bu destek ürün, adeta 175 inç televizyon keyfi sunuyor. Bugüne kadar satışa sunulan akıllı telefon aksesuarları arasında oldukça farklılaşan ürün, kullanıcıların büyük beğenisi ile karşılandı.

  1. DJI Inspire 1

dji-inspre-1

4K kamerası ile drone kavramını farklı bir boyuta taşıyan ürün, 12 MP kalitesinde fotoğraf çekimi yapabiliyor ve 360 derece çekim kabiliyeti ile bugüne kadar görmediğiniz manzaraları size sunuyor.

  1. JBL Flip 3

JBL-Flip-3

Bluetooth hoparlör grubunda yer alan ürün, ses kalitesi ve standartları ile sınırları zorlarken, boyutları ile de gülümsetiyor. Portatif ürün, teknik özelliklerine bakılacak olursa, önceki modeline göre oldukça farklılaşmış.

  1. Sony Action Cam – FDR-X1000V

sony-action-cam

Wİ-Fİ ve GPS gibi özellikleri olan aksiyon kamerası, benzerlerinden oldukça farklı. 4K kalitesini sunan ürün, yılın en başarılı ürünlerinden biri olarak anılıyor.

  1. Bose SoundTrue Ultra

Bose-SoundTrue-Ultra

Tasarımı ile ilgi gören ürün, teknik özellikleri ile de özellikle sokakta kulaklığınızdan beklediğiniz performansı size sunacaktır. Stilinizi de tamamlayacak olan ürün, oldukça başarılı ve yılın en iyilerinden biri.

  1. Lenovo Yoga 900

lenovo_yoga_900

Lenovo Yoga serisi, başlı başına dikkat çekici bir tasarımı yansıtmaktadır. Bilgisayar performansı kavramına yeni bir boyut kazandıran Lenovo Yoga 900 ise pek çok modu bir arada sunuyor.

  1. Asus G751JY

asus_g751jy

Bilgisayar kavramına yeni bir boyut kazandıran Asus, etkileyici bir tasarım ve yüksek performans ile karşımıza çıkıyor. Teknik özelliklerin niteliği ve tasarımın şıklığı, kullanışlılık ile bir araya geliyor ve yılın en iyi ürünlerinden birini ortaya çıkarıyor.

[gard]